Ekipe kluba
SENIORI
ŠKK Zvezdara
MLAĐI PIONIRI
ŠKK Zvezdara
ŠKK Zvezdara 2
PIONIRI
ŠKK Zvezdara
ŠKK Zvezdara 2
ŠKK Zvezdara 3
KADETI
ŠKK Zvezdara
ŠKK Zvezdara 2
JUNIORI
ŠKK Zvezdara
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UO
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

ŠKK Zvezdara (pioniri)



Kvalitetna liga U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Partizan NIS191811774138439037
2.KK Zemun191721515112539036
3.KK Banjica Mega191631715135436135
4.KK Crvena Zvezda MTS191361636134029632
5.KK Vizura19127151414249031
6.KK Pobednik 0111981112801439-15927
7.KK Cerak 1981113361468-13227
8.KK Dynamic Vip Pay1971213861550-16426
9.KK Flash1861211391305-16624
10.KK Mladost1841412781431-15322
11.KK Rudar 221931611081413-30522
12.ŠKK Zvezdara1911810091457-44820


1. kolo22.10.2022
79827KK Banjica Mega : KK Pobednik 01195 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nemanja Radović, Predrag Širko Delegat: Zoran Ninkov
79828KK Vizura : KK Flash71 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Duško Milaković Delegat: Goran Radovanović
79829KK Dynamic Vip Pay : KK Cerak 98 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Predrag Širko, Vuk Matić Delegat: Aleksandar Tolić
79830KK Partizan NIS : KK Mladost102 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Dejan Živković, Vuk Matić Delegat: Jelena Popović
79831KK Crvena Zvezda MTS : KK Rudar 22105 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Radović, Predrag Širko Delegat: Đorđe Ilić
79832KK Zemun : ŠKK Zvezdara104 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2022 Vreme: 18:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marija Ćirić, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Tolić

2. kolo29.10.2022
79833KK Banjica Mega : KK Vizura91 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Dušan Marčetić, Antonije Luković Delegat: Slobodan Kaličanin
79834KK Rudar 22 : KK Zemun30 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Duško Milaković, Aleksa Ignjatović Delegat: Slobodan Kaličanin
79835KK Mladost : KK Crvena Zvezda MTS76 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Đurđić Delegat: Borko Pavlović
79836KK Cerak : KK Partizan NIS47 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Predrag Širko, Marija Ćirić Delegat: Mihajlo Kostić
79837KK Flash : KK Dynamic Vip Pay73 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Aleksandar Petrović, Filip Stanković Delegat: Nikola Tomić
79838KK Pobednik 011 : ŠKK Zvezdara84 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Antonije Luković Delegat: Jelena Popović

3. kolo05.11.2022
79839KK Vizura : KK Pobednik 01190 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Aleksandar Petrović, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Tolić
79840KK Dynamic Vip Pay : KK Banjica Mega78 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nikola Đokić, Aleksandar Lazić Delegat: Milena Glavan
79841KK Partizan NIS : KK Flash93 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Antonije Luković, Dunja Popović Delegat: Jelena Popović
79842KK Crvena Zvezda MTS : KK Cerak 92 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Aleksa Ignjatović, Vuk Čanak Delegat: Aleksandar Varađan
79843KK Zemun : KK Mladost75 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stevan Gudžulić, Nikola Đokić Delegat: Goran Radovanović
79844ŠKK Zvezdara : KK Rudar 2266 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2022 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Duško Milaković, Helena Marinković Delegat: Aleksandar Rašinac

4. kolo12.11.2022
79845KK Banjica Mega : KK Partizan NIS96 : 118
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nemanja Radović, Miloš Prica Delegat: Slobodan Kaličanin
79846KK Vizura : KK Dynamic Vip Pay87 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Gojović, Petar Jankuloski Delegat: Vukašin Kurćubić
79847KK Mladost : ŠKK Zvezdara76 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Petar Jankuloski, Vladimir Popović Delegat: Stevan Radić
79848KK Cerak : KK Zemun49 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Luka Maksimović, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Tolić
79849KK Flash : KK Crvena Zvezda MTS41 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Olivera Starinčević Delegat: Vedran Čolović
79850KK Pobednik 011 : KK Rudar 2263 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Marko Paunović Delegat: Tijana Brnić

5. kolo19.11.2022
79851KK Dynamic Vip Pay : KK Pobednik 01168 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nikola Mladenović, Duško Milaković Delegat: Jovan Čučuković
79852KK Partizan NIS : KK Vizura93 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Dejan Živković, Aleksandar Lazić Delegat: Jelena Popović
79853KK Crvena Zvezda MTS : KK Banjica Mega85 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.11.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Marko Perović, Miloš Joksimović Delegat: Slobodan Todorović
79854KK Zemun : KK Flash75 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Olivera Starinčević Delegat: Aleksandar Tolić
79855ŠKK Zvezdara : KK Cerak 64 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2022 Vreme: 12:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Aleksandar Petrović, Petar Janković Delegat: Miroljub Jovanović
79856KK Rudar 22 : KK Mladost60 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.11.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Nikola Blagojević, Stefan Milić Delegat: Željko Delić

6. kolo26.11.2022
79857KK Banjica Mega : KK Zemun78 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Dimitrije Karanović, Filip Konatar Delegat: Bojan Draškić
79858KK Vizura : KK Crvena Zvezda MTS71 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Mladenović, Filip Konatar Delegat: Aleksandar Tolić
79859KK Dynamic Vip Pay : KK Partizan NIS78 : 121
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Duško Milaković, Aleksandar Lazić Delegat: Đorđe Ilić
79860KK Cerak : KK Rudar 2268 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Olivera Starinčević Delegat: Ljiljana Blagojević
79861KK Flash : ŠKK Zvezdara78 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Lazar Kostić, Vuk Ivančević Delegat: Mihajlo Kostić
79862KK Pobednik 011 : KK Mladost70 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2022 Vreme: 10:30
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
Sudije: Duško Milaković, Aleksandar Lazić Delegat: Tijana Brnić

7. kolo03.12.2022
79863KK Partizan NIS : KK Pobednik 01199 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Antonije Luković, Petar Janković Delegat: Jelena Popović
79864KK Crvena Zvezda MTS : KK Dynamic Vip Pay87 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Luka Maksimović Delegat: Aleksandar Tolić
79865KK Zemun : KK Vizura76 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2022 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marko Paunović, Dalibor Šušteršić Delegat: Milan Radenković
79866ŠKK Zvezdara : KK Banjica Mega45 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.12.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Antonije Luković, Dimitrije Karanović Delegat: Zoran Ninkov
79867KK Rudar 22 : KK Flash56 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Nikola Blagojević, Dalibor Šušteršić Delegat: Milan Radenković
79868KK Mladost : KK Cerak 85 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Luka Maksimović, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Varađan

8. kolo10.12.2022
79869KK Banjica Mega : KK Rudar 22111 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Miloš Lukić, Miloš Radivojević Delegat: Aleksandar Rašinac
79870KK Vizura : ŠKK Zvezdara85 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Joksimović, Miloš Lukić Delegat: Borko Pavlović
79871KK Dynamic Vip Pay : KK Zemun51 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Predrag Širko Delegat: Bojan Draškić
79872KK Partizan NIS : KK Crvena Zvezda MTS91 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Dimitrije Karanović, Dalibor Šušteršić Delegat: Jelena Popović
79873KK Flash : KK Mladost80 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2023 Vreme: 21:45
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Strahinja Stamenković Delegat: Borko Pavlović
79874KK Pobednik 011 : KK Cerak 47 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2022 Vreme: 10:45
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
Sudije: Duško Milaković, Strahinja Stamenković Delegat: Tijana Brnić

9. kolo17.12.2022
79875KK Crvena Zvezda MTS : KK Pobednik 01186 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Lazar Kostić, Dunja Popović Delegat: Aleksandar Varađan
79876KK Zemun : KK Partizan NIS71 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Mladenović, Miloš Lukić Delegat: Aleksandar Knežević
79877ŠKK Zvezdara : KK Dynamic Vip Pay51 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2022 Vreme: 15:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Miloš Prica, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Rašinac
79878KK Rudar 22 : KK Vizura58 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Nikola Blagojević, Stefan Milić Delegat: Željko Delić
79879KK Mladost : KK Banjica Mega61 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Vlahović, Dimitrije Karanović Delegat: Aleksandar Knežević
79880KK Cerak : KK Flash89 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2023 Vreme: 21:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Duško Milaković, Mihajlo Gavriloski Delegat: Aleksandar Tolić

10. kolo24.12.2022
79881KK Banjica Mega : KK Cerak 90 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Marija Ćirić, Antonije Luković Delegat: Aleksandar Varađan
79882KK Vizura : KK Mladost92 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2023 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
79883KK Dynamic Vip Pay : KK Rudar 2285 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Marko Bogićević, Filip Konatar Delegat: Slobodan Kaličanin
79884KK Partizan NIS : ŠKK Zvezdara95 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2023 Vreme: 21:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Petar Stanišić, Tijana Vojvodić Delegat: Jelena Popović
79885KK Crvena Zvezda MTS : KK Zemun73 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2023 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
79886KK Pobednik 011 : KK Flash68 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2023 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

11. kolo21.01.2023
79887KK Zemun : KK Pobednik 01191 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2023 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nebojša Perović, Dalibor Šušteršić Delegat: Milan Radenković
79888ŠKK Zvezdara : KK Crvena Zvezda MTS32 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2023 Vreme: 14:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nikola Đokić, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Varađan
79889KK Rudar 22 : KK Partizan NIS59 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
79890KK Mladost : KK Dynamic Vip Pay67 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Lukić Delegat: Aleksandar Knežević
79891KK Cerak : KK Vizura92 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2023 Vreme: 21:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Dimitrije Karanović Delegat: Aleksandar Varađan
79892KK Flash : KK Banjica Mega66 : 101
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Nikola Mladenović, Vuk Čanak Delegat: Nikola Tomić

12. kolo28.01.2023
79893ŠKK Zvezdara : KK Zemun55 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2023 Vreme: 12:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Aleksa Ignjatović, Vuk Čanak Delegat: Aleksandar Rašinac
79894KK Rudar 22 : KK Crvena Zvezda MTS61 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2023 Vreme: 16:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Lazar Kostić, Vidan Peruničić Delegat: Željko Delić
79895KK Mladost : KK Partizan NIS66 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2023 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dimitrije Karanović, Luka Maksimović Delegat: Goran Radovanović
79896KK Cerak : KK Dynamic Vip Pay84 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2023 Vreme: 16:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Helena Marinković Delegat: Nikola Tomić
79897KK Flash : KK Vizura74 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Lazar Kostić, Nikola Đokić Delegat: Aleksandar Varađan
79898KK Pobednik 011 : KK Banjica Mega65 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Dušan Marčetić, Miloš Joksimović Delegat: Borko Pavlović

13. kolo04.02.2023
79899KK Vizura : KK Banjica Mega69 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.02.2023 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Širko Delegat: Zoran Ninkov
79900KK Dynamic Vip Pay : KK Flash62 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Petar Stanišić, Lazar Kostić Delegat: Nenad Radosavljević
79901KK Partizan NIS : KK Cerak 91 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Dimitrije Karanović, Petar Janković Delegat: Jelena Popović
79902KK Crvena Zvezda MTS : KK Mladost83 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2023 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Miloš Radivojević Delegat: Đorđe Ilić
79903KK Zemun : KK Rudar 2278 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2023 Vreme: 21:00
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Miloš Radivojević Delegat: Đorđe Ilić
79904ŠKK Zvezdara : KK Pobednik 01163 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2023 Vreme: 14:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Filip Konatar, Helena Marinković Delegat: Milan Radenković

14. kolo11.02.2023
79905KK Banjica Mega : KK Dynamic Vip Pay106 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2023 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Dušan Marčetić, Petar Jankuloski Delegat: Zoran Ninkov
79906KK Rudar 22 : ŠKK Zvezdara66 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Aleksandar Lazić Delegat: Borko Pavlović
79907KK Mladost : KK Zemun60 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Luka Maksimović, Dunja Popović Delegat: Nenad Radosavljević
79908KK Cerak : KK Crvena Zvezda MTS75 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2023 Vreme: 17:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Aleksa Ignjatović, Vuk Čanak Delegat: Aleksandar Varađan
79909KK Flash : KK Partizan NIS69 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2023 Vreme: 21:45
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Marija Ćirić, Vuk Ivančević Delegat: Zoran Ninkov
79910KK Pobednik 011 : KK Vizura50 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Antonije Luković, Dimitrije Karanović Delegat: Đorđe Ilić

15. kolo18.02.2023
79911KK Dynamic Vip Pay : KK Vizura76 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Marko Bogićević, Momčilo Lutovac Delegat: Slobodan Kaličanin
79912KK Partizan NIS : KK Banjica Mega98 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2023 Vreme: 21:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Dimitrije Karanović, Aleksa Ignjatović Delegat: Jelena Popović
79913KK Crvena Zvezda MTS : KK Flash76 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Lazar Kostić, Tijana Vojvodić Delegat: Nebojša Lazarević
79914KK Zemun : KK Cerak 83 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Varađan
79915ŠKK Zvezdara : KK Mladost49 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2023 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Marko Paunović, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Rašinac
79916KK Rudar 22 : KK Pobednik 01171 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2023 Vreme: 16:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Petar Jankuloski, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Varađan

16. kolo25.02.2023
79917KK Banjica Mega : KK Crvena Zvezda MTS100 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2023 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Marko Perović, Filip Konatar Delegat: Zoran Ninkov
79918KK Vizura : KK Partizan NIS72 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2023 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Luka Maksimović, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Rašinac
79919KK Mladost : KK Rudar 2277 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Lazar Kostić, Miloš Radivojević Delegat: Borko Pavlović
79920KK Cerak : ŠKK Zvezdara89 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2023 Vreme: 21:15
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
Sudije: Momčilo Lutovac, Ilija Mirković Delegat: Slobodan Kaličanin
79921KK Flash : KK Zemun62 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Marko Bogićević, Momčilo Lutovac Delegat: Aleksandar Varađan
79922KK Pobednik 011 : KK Dynamic Vip Pay80 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Lazar Kostić, Miloš Radivojević Delegat: Nikola Tomić

17. kolo04.03.2023
79923KK Partizan NIS : KK Dynamic Vip Pay96 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2023 Vreme: 15:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Lazar Kostić Delegat: Jelena Popović
79924KK Crvena Zvezda MTS : KK Vizura103 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2023 Vreme: 17:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Dušan Marčetić, Stevan Savić Delegat: Vedran Čolović
79925KK Zemun : KK Banjica Mega74 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Aleksandar Lazić Delegat: Borko Pavlović
79926ŠKK Zvezdara : KK Flash51 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2023 Vreme: 12:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Luka Maksimović, Strahinja Stamenković Delegat: Zoran Ninkov
79927KK Rudar 22 : KK Cerak 81 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Nikola Blagojević, Stefan Milić Delegat: Željko Delić
79928KK Mladost : KK Pobednik 01176 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2023 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Duško Milaković Delegat: Tijana Brnić

18. kolo11.03.2023
79929KK Banjica Mega : ŠKK Zvezdara81 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Stevan Savić, Marko Paunović Delegat: Milena Glavan
79930KK Vizura : KK Zemun70 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Helena Marinković Delegat: Ivana Antunović
79931KK Dynamic Vip Pay : KK Crvena Zvezda MTS62 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Antonije Luković, Saša Krsmanović Delegat: Nikola Tomić
79932KK Cerak : KK Mladost78 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Petar Milanović, Bogdan Mrdeljić Delegat: Ljiljana Blagojević
79933KK Flash : KK Rudar 2261 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Marko Paunović, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Varađan
79934KK Pobednik 011 : KK Partizan NIS79 : 110
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Stevan Savić, Aleksandar Lazić Delegat: Jelena Popović

19. kolo18.03.2023
79935KK Crvena Zvezda MTS : KK Partizan NIS89 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Dimitrije Karanović, Petar Stanišić Delegat: Zoran Ninkov
79936KK Zemun : KK Dynamic Vip Pay107 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2023 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stevan Savić, Miloš Radivojević Delegat: Slobodan Kaličanin
79937ŠKK Zvezdara : KK Vizura48 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2023 Vreme: 18:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Marko Paunović, Olivera Starinčević Delegat: Aleksandar Rašinac
79938KK Rudar 22 : KK Banjica Mega73 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Lazar Kostić, Strahinja Stamenković Delegat: Željko Delić
79939KK Mladost : KK Flash
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2023 Vreme: 21:35
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Lazar Kostić, Vuk Čanak Delegat: Nenad Radosavljević
79940KK Cerak : KK Pobednik 01170 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Aleksandar Petrović, Tijana Vojvodić Delegat: Aleksandar Tolić

20. kolo25.03.2023
79941KK Banjica Mega : KK Mladost
79942KK Vizura : KK Rudar 22
79943KK Dynamic Vip Pay : ŠKK Zvezdara
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
79944KK Partizan NIS : KK Zemun
79945KK Flash : KK Cerak
79946KK Pobednik 011 : KK Crvena Zvezda MTS

21. kolo01.04.2023
79947KK Zemun : KK Crvena Zvezda MTS
79948ŠKK Zvezdara : KK Partizan NIS
79949KK Rudar 22 : KK Dynamic Vip Pay
79950KK Mladost : KK Vizura
79951KK Cerak : KK Banjica Mega
79952KK Flash : KK Pobednik 011

22. kolo08.04.2023
79953KK Banjica Mega : KK Flash
79954KK Vizura : KK Cerak
79955KK Dynamic Vip Pay : KK Mladost
79956KK Partizan NIS : KK Rudar 22
79957KK Crvena Zvezda MTS : ŠKK Zvezdara
79958KK Pobednik 011 : KK Zemun



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Banjica Mega3302921661266
2.ŠKK Zvezdara321184196-125
3.KK Sava312187210-234
4.KK BB Basket (Mladenovac)303147238-913


1. kolo08.10.2022
79533KK Banjica Mega : KK Sava95 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.10.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Luka Maksimović, Marko Paunović Delegat: Mirko Nenadić
79534ŠKK Zvezdara : KK BB Basket (Mladenovac)62 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.10.2022 Vreme: 16:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Petar Milanović, Aleksa Ignjatović Delegat: Nenad Radosavljević

2. kolo15.10.2022
79535KK Banjica Mega : ŠKK Zvezdara94 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.10.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Luka Džombić Delegat: Dragiša Varava
79536KK Sava : KK BB Basket (Mladenovac)73 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.10.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Ljiljana Blagojević

3. kolo16.10.2022
79537ŠKK Zvezdara : KK Sava63 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2022 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Luka Džombić, Strahinja Stamenković Delegat: Dragoslav Velanac
79538KK BB Basket (Mladenovac) : KK Banjica Mega46 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2022 Vreme: 18:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
Sudije: Pavle Cvetić, Petar Janković Delegat: Milorad Popović


Prezentacije ostalih klubova









Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.