Ekipe kluba
SENIORI
ŠKK Zvezdara
MLAĐI PIONIRI
ŠKK Zvezdara
ŠKK Zvezdara 2
PIONIRI
ŠKK Zvezdara
ŠKK Zvezdara 2
ŠKK Zvezdara 3
KADETI
ŠKK Zvezdara
ŠKK Zvezdara 2
JUNIORI
ŠKK Zvezdara
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UO
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

ŠKK Zvezdara 2 (kadeti)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beovuk 7215132105071733328
2.OKK Beograd 215114115483931526
3.KK Borac Zemun15114100375025326
4.KK BB Basket (Mladenovac)13947096575222
5.KK Ras 214779298488121
6.KK Flash 21477823827-421
7.KK Vizura 41358837906-6918
8.KK Blokovi (-1)1459818888-7018
9.ŠKK Zvezdara 215213644949-30517
10.KK Akademija sporta (Lazarevac)141136131199-58615


1. kolo19.11.2022
82887OKK Beograd 2 : KK Ras 266 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2022 Vreme: 15:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
82888KK Borac Zemun : KK Vizura 469 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2022 Vreme: 10:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
82889KK BB Basket (Mladenovac) : ŠKK Zvezdara 274 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2022 Vreme: 18:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
82890KK Blokovi : KK Flash 252 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
82891KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Beovuk 7229 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)

2. kolo26.11.2022
82892OKK Beograd 2 : KK Borac Zemun75 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
82893KK Flash 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac)72 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
82894ŠKK Zvezdara 2 : KK Blokovi57 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2022 Vreme: 15:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
82895KK Vizura 4 : KK BB Basket (Mladenovac)52 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
82896KK Ras 2 : KK Beovuk 7256 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2022 Vreme: 20:50
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

3. kolo03.12.2022
82897KK Borac Zemun : KK Ras 266 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
82898KK BB Basket (Mladenovac) : OKK Beograd 251 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2022 Vreme: 16:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
82899KK Blokovi : KK Vizura 469 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
82900KK Akademija sporta (Lazarevac) : ŠKK Zvezdara 273 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2022 Vreme: 12:45
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
82901KK Beovuk 72 : KK Flash 265 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2022 Vreme: 13:45
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)

4. kolo10.12.2022
82902OKK Beograd 2 : KK Blokovi67 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
82903KK Borac Zemun : KK BB Basket (Mladenovac)43 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
82904ŠKK Zvezdara 2 : KK Beovuk 7229 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2022 Vreme: 15:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
82905KK Vizura 4 : KK Akademija sporta (Lazarevac)96 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2022 Vreme: 12:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
82906KK Ras 2 : KK Flash 272 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

5. kolo17.12.2022
82907KK BB Basket (Mladenovac) : KK Ras 267 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2022 Vreme: 18:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
82908KK Blokovi : KK Borac Zemun49 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2022 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
82909KK Akademija sporta (Lazarevac) : OKK Beograd 251 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
82910KK Beovuk 72 : KK Vizura 499 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
82911KK Flash 2 : ŠKK Zvezdara 257 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)

6. kolo24.12.2022
82912OKK Beograd 2 : KK Beovuk 7253 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
82913KK Borac Zemun : KK Akademija sporta (Lazarevac)92 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
82914KK BB Basket (Mladenovac) : KK BlokoviSR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 25.12.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
82915KK Vizura 4 : KK Flash 263 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
82916KK Ras 2 : ŠKK Zvezdara 264 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

7. kolo21.01.2023
82917KK Blokovi : KK Ras 269 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2023 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
82918KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK BB Basket (Mladenovac)40 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2023 Vreme: 14:15
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
82919KK Beovuk 72 : KK Borac Zemun59 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
82920KK Flash 2 : OKK Beograd 244 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2023 Vreme: 17:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
82921ŠKK Zvezdara 2 : KK Vizura 441 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)

8. kolo28.01.2023
82922OKK Beograd 2 : ŠKK Zvezdara 268 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)
82923KK Borac Zemun : KK Flash 278 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2023 Vreme: 21:15
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
82924KK BB Basket (Mladenovac) : KK Beovuk 7274 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2023 Vreme: 14:50
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
82925KK Blokovi : KK Akademija sporta (Lazarevac)94 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2023 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
82926KK Ras 2 : KK Vizura 475 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2023 Vreme: 16:30
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

9. kolo04.02.2023
82927KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Ras 232 : 114
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2023 Vreme: 18:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
82928KK Beovuk 72 : KK Blokovi66 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2023 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
82929KK Flash 2 : KK BB Basket (Mladenovac)48 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
82930ŠKK Zvezdara 2 : KK Borac Zemun42 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2023 Vreme: 14:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
82931KK Vizura 4 : OKK Beograd 274 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2023 Vreme: 15:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

10. kolo11.02.2023
82932KK Beovuk 72 : KK Akademija sporta (Lazarevac)87 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2023 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
82933KK Flash 2 : KK Blokovi64 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2023 Vreme: 13:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
82934ŠKK Zvezdara 2 : KK BB Basket (Mladenovac)28 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2023 Vreme: 14:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
82935KK Vizura 4 : KK Borac Zemun38 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
82936KK Ras 2 : OKK Beograd 289 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2023 Vreme: 21:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

11. kolo18.02.2023
82937KK Borac Zemun : OKK Beograd 260 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
82938KK BB Basket (Mladenovac) : KK Vizura 456 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2023 Vreme: 18:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
82939KK Blokovi : ŠKK Zvezdara 269 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2023 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
82940KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Flash 256 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2023 Vreme: 13:40
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
82941KK Beovuk 72 : KK Ras 261 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2023 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)

12. kolo25.02.2023
82942OKK Beograd 2 : KK BB Basket (Mladenovac)85 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)
82943KK Flash 2 : KK Beovuk 7264 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2023 Vreme: 17:30
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
82944ŠKK Zvezdara 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac)70 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2023 Vreme: 16:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
82945KK Vizura 4 : KK Blokovi72 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2023 Vreme: 20:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
82946KK Ras 2 : KK Borac Zemun53 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2023 Vreme: 20:50
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

13. kolo04.03.2023
82947KK BB Basket (Mladenovac) : KK Borac Zemun52 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
82948KK Blokovi : OKK Beograd 290 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2023 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
82949KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Vizura 4
82950KK Beovuk 72 : ŠKK Zvezdara 273 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2023 Vreme: 16:45
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
82951KK Flash 2 : KK Ras 268 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2023 Vreme: 18:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

14. kolo11.03.2023
82952OKK Beograd 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac)100 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
82953KK Borac Zemun : KK Blokovi68 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2023 Vreme: 21:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
82954ŠKK Zvezdara 2 : KK Flash 249 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
82955KK Vizura 4 : KK Beovuk 7266 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2023 Vreme: 13:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
82956KK Ras 2 : KK BB Basket (Mladenovac)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2023 Vreme: 21:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

15. kolo18.03.2023
82957KK Blokovi : KK BB Basket (Mladenovac)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2023 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
82958KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Borac Zemun42 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2023 Vreme: 18:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
82959KK Beovuk 72 : OKK Beograd 254 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
82960KK Flash 2 : KK Vizura 4
82961ŠKK Zvezdara 2 : KK Ras 233 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2023 Vreme: 12:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)

16. kolo25.03.2023
82962OKK Beograd 2 : KK Flash 2
82963KK Borac Zemun : KK Beovuk 72
82964KK BB Basket (Mladenovac) : KK Akademija sporta (Lazarevac)
82965KK Vizura 4 : ŠKK Zvezdara 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.03.2023 Vreme: 14:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
82966KK Ras 2 : KK Blokovi

17. kolo01.04.2023
82967KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Blokovi
82968KK Beovuk 72 : KK BB Basket (Mladenovac)
82969KK Flash 2 : KK Borac Zemun
82970ŠKK Zvezdara 2 : OKK Beograd 2
82971KK Vizura 4 : KK Ras 2

18. kolo08.04.2023
82972OKK Beograd 2 : KK Vizura 4
82973KK Borac Zemun : ŠKK Zvezdara 2
82974KK BB Basket (Mladenovac) : KK Flash 2
82975KK Blokovi : KK Beovuk 72
82976KK Ras 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac)



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Vuk330244157876
2.KK Banjica Mega321251157945
3.KK Sopot312118172-544
4.ŠKK Zvezdara 2303106233-1273


1. kolo05.11.2022
80317KK Banjica Mega : ŠKK Zvezdara 2119 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
80318KK Vuk : KK Sopot86 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)

2. kolo12.11.2022
80319KK Banjica Mega : KK Vuk79 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
80320ŠKK Zvezdara 2 : KK Sopot33 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2022 Vreme: 16:40
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)

3. kolo13.11.2022
80321KK Vuk : ŠKK Zvezdara 275 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
80322KK Sopot : KK Banjica Mega40 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2022 Vreme: 11:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)


Prezentacije ostalih klubova









Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.