Ekipe kluba
SENIORI
ŠKK Zvezdara
MLAĐI PIONIRI
ŠKK Zvezdara
ŠKK Zvezdara 2
PIONIRI
ŠKK Zvezdara
ŠKK Zvezdara 2
ŠKK Zvezdara 3
KADETI
ŠKK Zvezdara
ŠKK Zvezdara 2
JUNIORI
ŠKK Zvezdara
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UO
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

ŠKK Zvezdara (juniori)



Beogradska liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Koledž Beograd 2191811481117730437
2.KK Mondo Basket191721374108528936
3.KK IBC191361295118710832
4.KK Barajevo Bambi 19118119211474530
5.KK Beoserbona19109126412115329
6.KK Žitko Basket 2191091293115913429
7.ŠKK Zvezdara19109109610672929
8.KK Planet Basket 21991011781172628
9.KK As Basket1931610741406-33222
10.KK Eko Sport 3183159211234-31321
11.KK Mladost1901911141437-32319


1. kolo18.11.2023
88709KK Mladost : KK Beoserbona74 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
88711KK As Basket : KK Planet Basket 251 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 15:45
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
88712KK Koledž Beograd 2 : KK Eko Sport 379 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
88713ŠKK Zvezdara : KK Barajevo Bambi 50 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 16:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
88714KK IBC : KK Žitko Basket 281 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2023 Vreme: 21:40
Lokacija: Mihajlo Petrović Alas (Gospodar Jovanova 22)
KK Mondo Basket - slobodna ekipa

2. kolo25.11.2023
88716KK Barajevo Bambi : KK IBC65 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 19:10
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
88717KK Eko Sport 3 : ŠKK Zvezdara48 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88718KK Planet Basket 2 : KK Koledž Beograd 269 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 20:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
88719KK Mondo Basket : KK As Basket77 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
88720KK Beoserbona : KK Žitko Basket 267 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
KK Mladost - slobodna ekipa

3. kolo02.12.2023
88722KK As Basket : KK Mladost69 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 15:00
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
88723KK Koledž Beograd 2 : KK Mondo Basket88 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
88724ŠKK Zvezdara : KK Planet Basket 265 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 14:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
88725KK IBC : KK Eko Sport 396 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 12:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
88726KK Žitko Basket 2 : KK Barajevo Bambi 58 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 10:20
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
KK Beoserbona - slobodna ekipa

4. kolo09.12.2023
88727KK Mladost : KK Koledž Beograd 263 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 17:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
88729KK Eko Sport 3 : KK Žitko Basket 244 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88730KK Planet Basket 2 : KK IBC61 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 20:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
88731KK Mondo Basket : ŠKK Zvezdara61 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
88732KK Beoserbona : KK Barajevo Bambi 58 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 14:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
KK As Basket - slobodna ekipa

5. kolo16.12.2023
88733KK As Basket : KK Beoserbona50 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 17:00
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
88735ŠKK Zvezdara : KK Mladost67 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 14:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
88736KK IBC : KK Mondo Basket61 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
88737KK Žitko Basket 2 : KK Planet Basket 278 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2023 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88738KK Barajevo Bambi : KK Eko Sport 385 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2024 Vreme: 21:10
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
KK Koledž Beograd 2 - slobodna ekipa

6. kolo23.12.2023
88739KK Mladost : KK IBC51 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 18:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
88741KK As Basket : KK Koledž Beograd 245 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 15:00
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
88742KK Planet Basket 2 : KK Barajevo Bambi 59 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
88743KK Mondo Basket : KK Žitko Basket 270 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
88744KK Beoserbona : KK Eko Sport 386 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa

7. kolo27.01.2024
88745KK Koledž Beograd 2 : KK Beoserbona78 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
88746ŠKK Zvezdara : KK As Basket54 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
88748KK Žitko Basket 2 : KK Mladost80 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 17:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88749KK Barajevo Bambi : KK Mondo Basket66 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
88750KK Eko Sport 3 : KK Planet Basket 245 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
KK IBC - slobodna ekipa

8. kolo03.02.2024
88751KK Mladost : KK Barajevo Bambi 52 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 14:15
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
88753KK As Basket : KK IBC54 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
88754KK Koledž Beograd 2 : ŠKK Zvezdara73 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
88755KK Mondo Basket : KK Eko Sport 375 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.05.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
88756KK Beoserbona : KK Planet Basket 253 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 13:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
KK Žitko Basket 2 - slobodna ekipa

9. kolo10.02.2024
88757ŠKK Zvezdara : KK Beoserbona55 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 14:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
88758KK IBC : KK Koledž Beograd 272 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 12:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
88759KK Žitko Basket 2 : KK As Basket84 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Milan Gale Muškatirović (Tadeuša Košćuška 63)
88761KK Eko Sport 3 : KK Mladost84 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88762KK Planet Basket 2 : KK Mondo Basket68 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa

10. kolo17.02.2024
88763KK Mladost : KK Planet Basket 261 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2024 Vreme: 13:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
88765KK As Basket : KK Barajevo Bambi 55 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2024 Vreme: 15:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
88766KK Koledž Beograd 2 : KK Žitko Basket 260 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2024 Vreme: 18:15
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
88767ŠKK Zvezdara : KK IBC49 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2024 Vreme: 16:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
88768KK Beoserbona : KK Mondo Basket67 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2024 Vreme: 13:25
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
KK Eko Sport 3 - slobodna ekipa

11. kolo24.02.2024
88769KK IBC : KK Beoserbona82 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
88770KK Žitko Basket 2 : ŠKK Zvezdara56 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.03.2024 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88771KK Barajevo Bambi : KK Koledž Beograd 256 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
88772KK Eko Sport 3 : KK As Basket61 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88774KK Mondo Basket : KK Mladost60 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
KK Planet Basket 2 - slobodna ekipa

12. kolo02.03.2024
88775KK Žitko Basket 2 : KK IBC71 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.04.2024 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88776KK Barajevo Bambi : ŠKK Zvezdara61 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2024 Vreme: 20:40
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
88777KK Eko Sport 3 : KK Koledž Beograd 245 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 15:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88778KK Planet Basket 2 : KK As Basket75 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
88780KK Beoserbona : KK Mladost79 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 14:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
KK Mondo Basket - slobodna ekipa

13. kolo09.03.2024
88782KK As Basket : KK Mondo Basket51 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 16:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
88783KK Koledž Beograd 2 : KK Planet Basket 282 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
88784ŠKK Zvezdara : KK Eko Sport 363 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2024 Vreme: 21:05
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
88785KK IBC : KK Barajevo Bambi 66 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 13:10
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
88786KK Žitko Basket 2 : KK Beoserbona68 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2024 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
KK Mladost - slobodna ekipa

14. kolo16.03.2024
88787KK Mladost : KK As Basket80 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2024 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
88788KK Barajevo Bambi : KK Žitko Basket 260 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
88789KK Eko Sport 3 : KK IBC48 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.05.2024 Vreme: 20:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88790KK Planet Basket 2 : ŠKK Zvezdara65 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
88791KK Mondo Basket : KK Koledž Beograd 2103 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
KK Beoserbona - slobodna ekipa

15. kolo23.03.2024
88794KK Koledž Beograd 2 : KK Mladost96 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2024 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
88795ŠKK Zvezdara : KK Mondo Basket38 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2024 Vreme: 12:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
88796KK IBC : KK Planet Basket 248 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2024 Vreme: 12:10
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
88797KK Žitko Basket 2 : KK Eko Sport 388 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
88798KK Barajevo Bambi : KK Beoserbona69 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
KK As Basket - slobodna ekipa

16. kolo30.03.2024
88799KK Mladost : ŠKK Zvezdara65 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2024 Vreme: 18:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
88801KK Eko Sport 3 : KK Barajevo Bambi 48 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88802KK Planet Basket 2 : KK Žitko Basket 261 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2024 Vreme: 10:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
88803KK Mondo Basket : KK IBC91 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
88804KK Beoserbona : KK As Basket92 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2024 Vreme: 14:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
KK Koledž Beograd 2 - slobodna ekipa

17. kolo06.04.2024
88805KK Koledž Beograd 2 : KK As Basket107 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2024 Vreme: 11:15
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
88807KK IBC : KK Mladost53 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2024 Vreme: 14:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
88808KK Žitko Basket 2 : KK Mondo Basket50 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2024 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88809KK Barajevo Bambi : KK Planet Basket 252 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
88810KK Eko Sport 3 : KK Beoserbona35 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2024 Vreme: 15:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa

18. kolo13.04.2024
88811KK Mladost : KK Žitko Basket 251 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41)
88813KK As Basket : ŠKK Zvezdara52 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 19:00
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
88814KK Planet Basket 2 : KK Eko Sport 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.05.2024 Vreme: 21:50
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
88815KK Mondo Basket : KK Barajevo Bambi 65 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
88816KK Beoserbona : KK Koledž Beograd 270 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 13:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
KK IBC - slobodna ekipa

19. kolo20.04.2024
88817ŠKK Zvezdara : KK Koledž Beograd 246 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2024 Vreme: 12:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
88818KK IBC : KK As Basket89 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2024 Vreme: 11:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
88820KK Barajevo Bambi : KK Mladost77 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
88821KK Eko Sport 3 : KK Mondo Basket53 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2024 Vreme: 20:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88822KK Planet Basket 2 : KK Beoserbona61 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
KK Žitko Basket 2 - slobodna ekipa

20. kolo11.05.2024
88823KK Mladost : KK Eko Sport 367 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41)
88825KK As Basket : KK Žitko Basket 255 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
88826KK Koledž Beograd 2 : KK IBC83 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
88827KK Mondo Basket : KK Planet Basket 279 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
88828KK Beoserbona : ŠKK Zvezdara59 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.05.2024 Vreme: 14:45
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa

21. kolo18.05.2024
88829KK IBC : ŠKK Zvezdara57 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.05.2024 Vreme: 13:10
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
88830KK Žitko Basket 2 : KK Koledž Beograd 251 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.05.2024 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88831KK Barajevo Bambi : KK As Basket72 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.05.2024 Vreme: 18:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
88833KK Planet Basket 2 : KK Mladost78 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.05.2024 Vreme: 20:20
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
88834KK Mondo Basket : KK Beoserbona83 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.05.2024 Vreme: 21:00
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
KK Eko Sport 3 - slobodna ekipa

22. kolo25.05.2024
88835KK Mladost : KK Mondo Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.05.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
88837KK As Basket : KK Eko Sport 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.05.2024 Vreme: 16:45
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
88838KK Koledž Beograd 2 : KK Barajevo Bambi
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.05.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
88839ŠKK Zvezdara : KK Žitko Basket 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.05.2024 Vreme: 17:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
88840KK Beoserbona : KK IBC
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.05.2024 Vreme: 14:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
KK Planet Basket 2 - slobodna ekipa



Kvalifikacije za Regionalnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beostyle22015479754
2.KK FMP Meridian211106141-353
3.ŠKK Zvezdara20291131-402


1. kolo28.10.2023
86934KK Beostyle : KK FMP Meridian88 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2023 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa

2. kolo04.11.2023
86935ŠKK Zvezdara : KK Beostyle38 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2023 Vreme: 14:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
KK FMP Meridian - slobodna ekipa

3. kolo05.11.2023
86938KK FMP Meridian : ŠKK Zvezdara65 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2023 Vreme: 16:45
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
KK Beostyle - slobodna ekipa



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beko220175107684
2.KK FMP Meridian211134163-293
3.ŠKK Zvezdara202114153-392


1. kolo07.10.2023
85200ŠKK Zvezdara : KK FMP Meridian67 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.10.2023 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Vuk Ivančević, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Todorović
KK Beko - slobodna ekipa

2. kolo14.10.2023
85201KK Beko : ŠKK Zvezdara79 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.10.2023 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Marko Paunović, Luka Maksimović Delegat: Aleksandar Todorović
KK FMP Meridian - slobodna ekipa

3. kolo15.10.2023
85204KK FMP Meridian : KK Beko60 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.10.2023 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Delegat: Aleksandar Todorović
ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova









Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.