|
|
|
ŠKK Zvezdara (kadeti)
Finalni turnir Kvalitetna liga
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Mladost Veba | | 3 | | 2 | | 1 | | 237 | | 233 | | 4 | | 5 | | | | 2. | | | KK Žitko Basket | | 3 | | 2 | | 1 | | 248 | | 248 | | 0 | | 5 | | | | 3. | | | KK Beko | | 3 | | 1 | | 2 | | 231 | | 234 | | -3 | | 4 | | | | 4. | | | ŠKK Zvezdara | | 3 | | 1 | | 2 | | 226 | | 227 | | -1 | | 4 | | |
| | 90885 | ŠKK Zvezdara : KK Žitko Basket | 72 : 76 |
| | | | | | Datum: 17.05.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: Sportski centar Enfild (Volgina bb) | Sudije: Miloš Dimitrijević, Stevan Gudžulić Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 90886 | KK Mladost Veba : KK Beko | 73 : 68 |
| | | | | | Datum: 17.05.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Sportski centar Enfild (Volgina bb) | Sudije: Vuk Ivančević, Helena Marinković Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 90887 | ŠKK Zvezdara : KK Mladost Veba | 76 : 70 |
| | | | | | Datum: 18.05.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: Sportski centar Enfild (Volgina bb) | Sudije: Ljubomir Marković, Vuk Ivančević Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 90888 | KK Žitko Basket : KK Beko | 83 : 82 |
| | | | | | Datum: 18.05.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Sportski centar Enfild (Volgina bb) | Sudije: Predrag Širko, Dimitrije Karanović Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 90889 | KK Mladost Veba : KK Žitko Basket | 94 : 89 |
| | | | | | Datum: 19.05.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Sportski centar Enfild (Volgina bb) | Sudije: Miloš Dimitrijević, Marko Perović Delegat: Uroš Čukić |
| | | | |
| | 90890 | KK Beko : ŠKK Zvezdara | 81 : 78 |
| | | | | | Datum: 19.05.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Sportski centar Enfild (Volgina bb) | Sudije: Dušan Marčetić, Vidan Peruničić Delegat: Uroš Čukić |
| | | | |
Kvalitetna liga
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | ŠKK Zvezdara | | 22 | | 18 | | 4 | | 1585 | | 1372 | | 213 | | 40 | | | | 2. | | | KK Mladost Veba | | 22 | | 17 | | 5 | | 1577 | | 1428 | | 149 | | 39 | | | | 3. | | | KK Beko | | 22 | | 15 | | 7 | | 1623 | | 1517 | | 106 | | 37 | | | | 4. | | | KK Žitko Basket | | 22 | | 15 | | 7 | | 1703 | | 1666 | | 37 | | 37 | | | | 5. | | | BKK Radnički | | 22 | | 12 | | 10 | | 1529 | | 1461 | | 68 | | 34 | | | | 6. | | | KK Žarkovo | | 22 | | 12 | | 10 | | 1556 | | 1519 | | 37 | | 34 | | | | 7. | | | OKK Beograd | | 22 | | 11 | | 11 | | 1564 | | 1560 | | 4 | | 33 | | | | 8. | | | KK Vizura | | 22 | | 10 | | 12 | | 1481 | | 1531 | | -50 | | 32 | | | | 9. | | | KK Cerak | | 22 | | 7 | | 15 | | 1578 | | 1621 | | -43 | | 29 | | | | 10. | | | KK Beovuk 72 | | 22 | | 6 | | 16 | | 1340 | | 1549 | | -209 | | 28 | | | | 11. | | | KK Eko Sport Rebrača | | 22 | | 5 | | 17 | | 1515 | | 1671 | | -156 | | 27 | | | | 12. | | | KK Real Beograd | | 22 | | 4 | | 18 | | 1618 | | 1774 | | -156 | | 26 | | |
| | 86101 | KK Mladost Veba : ŠKK Zvezdara | 58 : 77 |
| | | | | | Datum: 30.10.2023 Vreme: 21:45 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) | Sudije: Duško Milaković, Aleksandar Petrović Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86102 | BKK Radnički : KK Real Beograd | 77 : 67 |
| | | | | | Datum: 06.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Dimitrije Karanović, Miloš Radivojević Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 86103 | KK Beko : OKK Beograd | 82 : 67 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 11:00 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Stevan Savić, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86104 | KK Cerak : KK Žitko Basket | 80 : 95 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 17:20 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Nikola Đokić, Miloš Radivojević Delegat: Uroš Čukić |
| | | | |
| | 86105 | KK Žarkovo : KK Beovuk 72 | 80 : 78 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 18:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Nikola Mladenović, Aleksa Ignjatović Delegat: Zoran Ninkov |
| | | | |
| | 86106 | KK Vizura : KK Eko Sport Rebrača | 60 : 50 |
| | | | | | Datum: 01.11.2023 Vreme: 14:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Vuk Ivančević, Filip Mladenović Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 86095 | KK Mladost Veba : BKK Radnički | 74 : 66 |
| | | | | | Datum: 07.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Marko Bogićević Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86096 | KK Beovuk 72 : KK Vizura | 60 : 68 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) | Sudije: Lazar Kostić, Duško Milaković Delegat: Zoran Ninkov |
| | | | |
| | 86097 | KK Žitko Basket : KK Žarkovo | 88 : 81 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 15:30 | Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 ) | Sudije: Predrag Širko, Strahinja Stamenković Delegat: Jovan Mihailović |
| | | | |
| | 86098 | OKK Beograd : KK Cerak | 70 : 68 |
| | | | | | Datum: 07.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Luka Maksimović Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 86099 | KK Real Beograd : KK Beko | 58 : 81 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 13:00 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Nikola Mladenović, Miloš Radivojević Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86100 | ŠKK Zvezdara : KK Eko Sport Rebrača | 74 : 65 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 18:15 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Vuk Ivančević, Vuk Stojanović Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 86089 | BKK Radnički : ŠKK Zvezdara | 52 : 60 |
| | | | | | Datum: 15.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Antonije Luković, Marko Paunović Delegat: Jovan Mihailović |
| | | | |
| | 86090 | KK Beko : KK Mladost Veba | 83 : 81 |
| | | | | | Datum: 12.11.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Luka Maksimović, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86091 | KK Cerak : KK Real Beograd | 96 : 73 |
| | | | | | Datum: 12.11.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Helena Marinković, Miloš Radivojević Delegat: Jovan Čučuković |
| | | | |
| | 86092 | KK Žarkovo : OKK Beograd | 70 : 77 |
| | | | | | Datum: 16.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Stevan Gudžulić, Duško Milaković Delegat: Nebojša Lazarević |
| | | | |
| | 86093 | KK Vizura : KK Žitko Basket | 81 : 88 |
| | | | | | Datum: 11.11.2023 Vreme: 10:00 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 86094 | KK Eko Sport Rebrača : KK Beovuk 72 | 57 : 73 |
| | | | | | Datum: 11.11.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) | Sudije: Predrag Širko, Nemanja Gojović Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 86083 | KK Mladost Veba : KK Cerak | 76 : 52 |
| | | | | | Datum: 21.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Radivojević Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86084 | BKK Radnički : KK Beko | 65 : 60 |
| | | | | | Datum: 22.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 86085 | KK Žitko Basket : KK Eko Sport Rebrača | 95 : 91 |
| | | | | | Datum: 16.11.2023 Vreme: 19:25 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Marko Paunović, Helena Marinković Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 86086 | OKK Beograd : KK Vizura | 78 : 66 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Vuk Ivančević, Lazar Kostić Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 86087 | KK Real Beograd : KK Žarkovo | 59 : 64 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 13:00 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Mirko Vesković, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86088 | ŠKK Zvezdara : KK Beovuk 72 | 81 : 45 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 16:15 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Stevan Gudžulić, Stevan Savić Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 86107 | KK Beko : ŠKK Zvezdara | 66 : 64 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 14:30 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Predrag Širko, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86108 | KK Cerak : BKK Radnički | 80 : 74 |
| | | | | | Datum: 29.11.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Mirko Vesković, Stevan Gudžulić Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 86109 | KK Žarkovo : KK Mladost Veba | 56 : 66 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Miloš Dimitrijević, Dalibor Šušteršić Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 86110 | KK Vizura : KK Real Beograd | 77 : 84 |
| | | | | | Datum: 28.11.2023 Vreme: 16:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Nikola Mladenović, Aleksandar Lazić Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 86111 | KK Eko Sport Rebrača : OKK Beograd | 66 : 57 |
| | | | | | Datum: 24.11.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) | Sudije: Luka Maksimović, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 86112 | KK Beovuk 72 : KK Žitko Basket | 57 : 65 |
| | | | | | Datum: 30.11.2023 Vreme: 21:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) | Sudije: Predrag Širko, Strahinja Stamenković Delegat: Slobodan Kaličanin |
| | | | |
| | 86113 | KK Mladost Veba : KK Vizura | 63 : 58 |
| | | | | | Datum: 05.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Duško Milaković, Strahinja Stamenković Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86114 | BKK Radnički : KK Žarkovo | 79 : 77 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Luka Maksimović, Mila Pejčinović Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 86115 | KK Beko : KK Cerak | 59 : 68 |
| | | | | | Datum: 07.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Stevan Gudžulić, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86116 | OKK Beograd : KK Beovuk 72 | 70 : 44 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Aleksandar Lazić, Tijana Vojvodić Delegat: Nikola Tomić |
| | | | |
| | 86117 | KK Real Beograd : KK Eko Sport Rebrača | 50 : 61 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 13:00 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Mirko Vesković, Marko Bogićević Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86118 | ŠKK Zvezdara : KK Žitko Basket | 87 : 63 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 16:15 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Stevan Savić, Lazar Kostić Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 86119 | KK Cerak : ŠKK Zvezdara | 80 : 88 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 17:15 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Miloš Dimitrijević, Petar Jankuloski Delegat: Nikola Tomić |
| | | | |
| | 86120 | KK Žarkovo : KK Beko | 71 : 63 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Stevan Gudžulić, Stevan Savić Delegat: Borko Pavlović |
| | | | |
| | 86121 | KK Vizura : BKK Radnički | 62 : 57 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:30 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Lazar Kostić, Strahinja Stamenković Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 86122 | KK Eko Sport Rebrača : KK Mladost Veba | 74 : 79 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Nemanja Ilić, Bogdan Mrdeljić Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86123 | KK Beovuk 72 : KK Real Beograd | 83 : 63 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 14:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) | Sudije: Stevan Gudžulić, Stevan Savić Delegat: Jovan Čučuković |
| | | | |
| | 86124 | KK Žitko Basket : OKK Beograd | 83 : 90 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 17:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Nikola Đokić, Nikola Mladenović Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 86125 | KK Mladost Veba : KK Beovuk 72 | 74 : 65 |
| | | | | | Datum: 21.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Miloš Joksimović, Petar Janković Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86126 | BKK Radnički : KK Eko Sport Rebrača | 63 : 75 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Mirko Vesković, Lazar Kostić Delegat: Miroljub Jovanović |
| | | | |
| | 86127 | KK Beko : KK Vizura | 66 : 49 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 13:40 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Pavle Šipka, Vuk Čanak Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86128 | KK Cerak : KK Žarkovo | 72 : 82 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 17:15 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Duško Milaković, Petar Janković Delegat: Nikola Tomić |
| | | | |
| | 86129 | KK Real Beograd : KK Žitko Basket | 70 : 76 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 18:00 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Dalibor Šušteršić, Petar Milanović Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86130 | ŠKK Zvezdara : OKK Beograd | 64 : 52 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 16:15 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 86131 | KK Žarkovo : ŠKK Zvezdara | 58 : 72 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 12:10 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Dunja Popović, Vukašin Tolić Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 86132 | KK Vizura : KK Cerak | 70 : 76 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Petar Janković, Nikola Mladenović Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 86133 | KK Eko Sport Rebrača : KK Beko | 84 : 77 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Miloš Joksimović, Aleksandar Petrović Delegat: Borko Pavlović |
| | | | |
| | 86134 | KK Beovuk 72 : BKK Radnički | 50 : 75 |
| | | | | | Datum: 20.03.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Antonije Luković, Miloš Dimitrijević Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 86135 | KK Žitko Basket : KK Mladost Veba | 71 : 61 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 17:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Aleksandar Lazić, Miloš Radivojević Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86136 | OKK Beograd : KK Real Beograd | 82 : 77 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 18:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Mirko Vesković, Dimitrije Karanović Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 86137 | KK Mladost Veba : OKK Beograd | 69 : 64 |
| | | | | | Datum: 23.01.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Dimitrije Karanović, Strahinja Stamenković Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86138 | BKK Radnički : KK Žitko Basket | 79 : 66 |
| | | | | | Datum: 22.01.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 86139 | KK Beko : KK Beovuk 72 | 85 : 66 |
| | | | | | Datum: 21.01.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Ljubomir Marković, Dimitrije Karanović Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86140 | KK Cerak : KK Eko Sport Rebrača | 78 : 65 |
| | | | | | Datum: 24.01.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Duško Milaković, Luka Džombić Delegat: Zoran Leposavić |
| | | | |
| | 86141 | KK Žarkovo : KK Vizura | 67 : 45 |
| | | | | | Datum: 21.01.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Ljubomir Marković, Luka Maksimović Delegat: Ljiljana Blagojević |
| | | | |
| | 86142 | ŠKK Zvezdara : KK Real Beograd | 78 : 67 |
| | | | | | Datum: 20.01.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Antonije Luković, Miloš Prica Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 86143 | KK Vizura : ŠKK Zvezdara | 66 : 63 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 11:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Duško Milaković, Mirko Vesković Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86144 | KK Eko Sport Rebrača : KK Žarkovo | 61 : 62 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) | Sudije: Marko Paunović, Tijana Vojvodić Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86145 | KK Beovuk 72 : KK Cerak | 69 : 66 |
| | | | | | Datum: 31.01.2024 Vreme: 21:45 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) | Sudije: Petar Milanović, Dunja Popović Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 86146 | KK Žitko Basket : KK Beko | 72 : 73 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 17:30 | Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 ) | Sudije: Marko Paunović, Miloš Radivojević Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 86147 | OKK Beograd : BKK Radnički | 45 : 50 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Mirko Vesković, Marko Dangubić Delegat: Uroš Čukić |
| | | | |
| | 86148 | KK Real Beograd : KK Mladost Veba | 70 : 86 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Petar Jankuloski, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86149 | KK Eko Sport Rebrača : KK Vizura | 78 : 83 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Antonije Luković, Petar Jankuloski Delegat: Dragoslav Velanac |
| | | | |
| | 86150 | KK Beovuk 72 : KK Žarkovo | 52 : 75 |
| | | | | | Datum: 07.02.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Duško Milaković, Tijana Vojvodić Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 86151 | KK Žitko Basket : KK Cerak | 79 : 77 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 ) | Sudije: Nikola Mladenović, Nemanja Ilić Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86152 | OKK Beograd : KK Beko | 71 : 77 |
| | | | | | Datum: 05.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Antonije Luković, Dunja Popović Delegat: Zoran Leposavić |
| | | | |
| | 86153 | KK Real Beograd : BKK Radnički | 86 : 76 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Antonije Luković, Vukašin Tolić Delegat: Miroljub Jovanović |
| | | | |
| | 86154 | ŠKK Zvezdara : KK Mladost Veba | 65 : 78 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 16:10 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 86155 | BKK Radnički : KK Mladost Veba | 62 : 63 |
| | | | | | Datum: 13.03.2024 Vreme: 21:40 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Stevan Gudžulić, Bogdan Mrdeljić Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 86156 | KK Beko : KK Real Beograd | 93 : 79 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Aleksa Ignjatović, Vuk Čanak Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86157 | KK Cerak : OKK Beograd | 78 : 80 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Aleksandar Lazić, Helena Marinković Delegat: Dragoslav Velanac |
| | | | |
| | 86158 | KK Žarkovo : KK Žitko Basket | 70 : 85 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Dunja Popović Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 86159 | KK Vizura : KK Beovuk 72 | 71 : 55 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Antonije Luković, Dunja Popović Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86160 | KK Eko Sport Rebrača : ŠKK Zvezdara | 86 : 90 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Miloš Dimitrijević Delegat: Milan Radenković |
| | | | |
| | 86161 | KK Mladost Veba : KK Beko | 62 : 78 |
| | | | | | Datum: 22.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Antonije Luković, Duško Milaković Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86162 | KK Beovuk 72 : KK Eko Sport Rebrača | 81 : 75 |
| | | | | | Datum: 21.02.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Strahinja Stamenković, Vukašin Tolić Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 86163 | KK Žitko Basket : KK Vizura | 83 : 65 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 ) | Sudije: Vuk Ivančević, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 86164 | OKK Beograd : KK Žarkovo | 79 : 72 |
| | | | | | Datum: 15.02.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86165 | KK Real Beograd : KK Cerak | 86 : 76 |
| | | | | | Datum: 19.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Nikola Mladenović, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86166 | ŠKK Zvezdara : BKK Radnički | 65 : 51 |
| | | | | | Datum: 15.02.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Sportski centar Enfild (Volgina bb) | Sudije: Dimitrije Karanović, Antonije Luković Delegat: Zoran Leposavić |
| | | | |
| | 86167 | KK Beko : BKK Radnički | 72 : 78 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 11:00 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Nikola Miloradović, Ljubomir Marković Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86168 | KK Cerak : KK Mladost Veba | 67 : 89 |
| | | | | | Datum: 08.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Helena Marinković, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 86169 | KK Žarkovo : KK Real Beograd | 90 : 72 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 19:00 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Dušan Marčetić, Pavle Šipka Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 86170 | KK Vizura : OKK Beograd | 75 : 77 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 17:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Pavle Šipka, Luka Miljković Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 86171 | KK Eko Sport Rebrača : KK Žitko Basket | 76 : 86 |
| | | | | | Datum: 28.02.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) | Sudije: Ljubomir Marković, Petar Jankuloski Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 86172 | KK Beovuk 72 : ŠKK Zvezdara | 52 : 62 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) | Sudije: Ljubomir Marković, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 86173 | KK Mladost Veba : KK Žarkovo | 70 : 65 |
| | | | | | Datum: 05.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Pavle Šipka, Vidan Peruničić Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 86174 | BKK Radnički : KK Cerak | 62 : 44 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Dušan Marčetić, Duško Milaković Delegat: Slobodan Kaličanin |
| | | | |
| | 86175 | KK Žitko Basket : KK Beovuk 72 | 75 : 70 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 ) | Sudije: Dimitrije Karanović, Petar Đoković Delegat: Uroš Čukić |
| | | | |
| | 86176 | OKK Beograd : KK Eko Sport Rebrača | 92 : 62 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Petar Đoković, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 86177 | KK Real Beograd : KK Vizura | 72 : 84 |
| | | | | | Datum: 05.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Duško Milaković, Luka Miljković Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86178 | ŠKK Zvezdara : KK Beko | 75 : 44 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Duško Milaković, Aleksa Ignjatović Delegat: Mirko Nenadić |
| | | | |
| | 86179 | KK Cerak : KK Beko | 78 : 83 |
| | | | | | Datum: 13.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 86180 | KK Žarkovo : BKK Radnički | 67 : 65 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Dalibor Šušteršić, Dunja Popović Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 86181 | KK Vizura : KK Mladost Veba | 65 : 61 |
| | | | | | Datum: 11.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Đorđe Bogojević, Petar Đoković Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 86182 | KK Eko Sport Rebrača : KK Real Beograd | 73 : 92 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Stevan Savić, Dunja Popović Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 86183 | KK Beovuk 72 : OKK Beograd | 68 : 59 |
| | | | | | Datum: 13.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Ljubomir Marković, Luka Džombić Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 86184 | KK Žitko Basket : ŠKK Zvezdara | 69 : 60 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 ) | Sudije: Dušan Marčetić, Miloš Đurđić Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 86185 | KK Mladost Veba : KK Eko Sport Rebrača | 76 : 55 |
| | | | | | Datum: 21.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Pavle Šipka, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 86186 | BKK Radnički : KK Vizura | 77 : 81 |
| | | | | | Datum: 27.03.2024 Vreme: 21:40 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Ljubomir Marković, Aleksa Ignjatović Delegat: Slobodan Kaličanin |
| | | | |
| | 86187 | KK Beko : KK Žarkovo | 82 : 85 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Stevan Gudžulić, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86188 | OKK Beograd : KK Žitko Basket | 62 : 69 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Aleksa Ignjatović, Vuk Ivančević Delegat: Nikola Tomić |
| | | | |
| | 86189 | KK Real Beograd : KK Beovuk 72 | 71 : 80 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Vidan Peruničić, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86190 | ŠKK Zvezdara : KK Cerak | 70 : 68 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Miloš Prica, Antonije Luković Delegat: Aleksandar Rašinac |
| | | | |
| | 86191 | KK Žarkovo : KK Cerak | 73 : 69 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 12:10 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Vidan Peruničić, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 86192 | KK Vizura : KK Beko | 69 : 76 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 18:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Dragan Jakovljević, Luka Miljković Delegat: Milan Radenković |
| | | | |
| | 86193 | KK Eko Sport Rebrača : BKK Radnički | 60 : 76 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Antonije Luković, Dimitrije Karanović Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 86194 | KK Beovuk 72 : KK Mladost Veba | 41 : 67 |
| | | | | | Datum: 27.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Marko Paunović Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 86195 | KK Žitko Basket : KK Real Beograd | 96 : 92 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 ) | Sudije: Dalibor Šušteršić, Vukašin Tolić Delegat: Uroš Čukić |
| | | | |
| | 86196 | OKK Beograd : ŠKK Zvezdara | 67 : 77 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Duško Milaković, Aleksa Štrbac Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 86197 | KK Mladost Veba : KK Žitko Basket | 73 : 55 |
| | | | | | Datum: 04.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Petar Đoković, Vidan Peruničić Delegat: Stevan Radić |
| | | | |
| | 86198 | BKK Radnički : KK Beovuk 72 | 77 : 56 |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 14:45 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Ljubomir Marković, Predrag Širko Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 86199 | KK Beko : KK Eko Sport Rebrača | 84 : 75 |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Duško Milaković, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86200 | KK Cerak : KK Vizura | 66 : 53 |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Đoković Delegat: Ljiljana Blagojević |
| | | | |
| | 86201 | KK Real Beograd : OKK Beograd | 89 : 92 |
| | | | | | Datum: 04.04.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Dragan Jakovljević, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86202 | ŠKK Zvezdara : KK Žarkovo | 57 : 56 |
| | | | | | Datum: 03.04.2024 Vreme: 21:10 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Dimitrije Karanović, Strahinja Stamenković Delegat: Vukašin Kurćubić |
| | | | |
| | 86203 | KK Vizura : KK Žarkovo | 74 : 56 |
| | | | | | Datum: 08.04.2024 Vreme: 15:50 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Vidan Peruničić, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 86204 | KK Eko Sport Rebrača : KK Cerak | 72 : 64 |
| | | | | | Datum: 05.04.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) | Sudije: Dimitrije Karanović, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksa Simić |
| | | | |
| | 86205 | KK Beovuk 72 : KK Beko | 42 : 58 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 13:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) | Sudije: Dimitrije Karanović, Vuk Matić Delegat: Mirko Nenadić |
| | | | |
| | 86206 | KK Žitko Basket : BKK Radnički | 86 : 90 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 ) | Sudije: Petar Đoković, Vukašin Tolić Delegat: Dragiša Varava |
| | | | |
| | 86207 | OKK Beograd : KK Mladost Veba | 68 : 76 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) | Sudije: Maksim Tvrdišić, Aleksa Štrbac Delegat: Nikola Tomić |
| | | | |
| | 86208 | KK Real Beograd : ŠKK Zvezdara | 70 : 78 |
| | | | | | Datum: 08.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) | Sudije: Lazar Kostić, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Knežević |
| | | | |
| | 86209 | KK Mladost Veba : KK Real Beograd | 75 : 71 |
| | | | | | Datum: 11.04.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4) | Sudije: Dimitrije Karanović, Antonije Luković Delegat: Goran Radovanović |
| | | | |
| | 86210 | BKK Radnički : OKK Beograd | 78 : 65 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Aleksa Ignjatović, Helena Marinković Delegat: Slobodan Kaličanin |
| | | | |
| | 86211 | KK Beko : KK Žitko Basket | 81 : 58 |
| | | | | | Datum: 15.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) | Sudije: Petar Đoković, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 86212 | KK Cerak : KK Beovuk 72 | 75 : 53 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Miloš Dimitrijević, Miloš Đurđić Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 86213 | KK Žarkovo : KK Eko Sport Rebrača | 79 : 54 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 18:10 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Dunja Popović, Vukašin Tolić Delegat: Nikola Tomić |
| | | | |
| | 86214 | ŠKK Zvezdara : KK Vizura | 78 : 59 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 16:10 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Aleksa Ignjatović, Petar Đoković Delegat: Mirko Nenadić |
| | | | |
Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Vizura | | 2 | | 2 | | 0 | | 150 | | 117 | | 33 | | 4 | | | | 2. | | | ŠKK Zvezdara | | 2 | | 1 | | 1 | | 156 | | 155 | | 1 | | 3 | | | | 3. | | | KK FMP Meridian | | 2 | | 0 | | 2 | | 125 | | 159 | | -34 | | 2 | | |
| | 85158 | ŠKK Zvezdara : KK FMP Meridian | 87 : 77 |
| | | | | | Datum: 07.10.2023 Vreme: 16:30 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Andrija Gavrilović, Petar Jankuloski Delegat: Milan Radenković |
| | | | |
| | KK Vizura - slobodna ekipa | | | |
| | 85159 | KK Vizura : ŠKK Zvezdara | 78 : 69 |
| | | | | | Datum: 08.10.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Predrag Širko, Petar Jankuloski Delegat: Nebojša Lazarević |
| | | | |
| | KK FMP Meridian - slobodna ekipa | | | |
| | 85162 | KK FMP Meridian : KK Vizura | 48 : 72 |
| | | | | | Datum: 15.10.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) | Sudije: Lazar Kostić, Filip Mladenović Delegat: Dragiša Varava |
| | | | |
| | ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|